R Ostendorf
opMijn moeder Yvonne Munnig Schmidt geb 1924 was de verloofde van Carel in de oorlog. Voor de nabestaanden van Carel heb ik nog foto’s van Carel in vrijheid van voor zijn afvoer naar Vught en Dachau.
Vught In concentratiekampen droegen politieke gevangenen dit merkteken op hun kleding. Nederlandse gevangenen met een rode driehoek waren vooral verzetsmensen. 68926
Mijn moeder Yvonne Munnig Schmidt geb 1924 was de verloofde van Carel in de oorlog. Voor de nabestaanden van Carel heb ik nog foto’s van Carel in vrijheid van voor zijn afvoer naar Vught en Dachau.
Was de broer van mijn vader Herman Jan van Leeuwen
Was de verloofde van mijn moeder Yvonne Munnig-Schmidt en Belinfante.
Zie voor informatie over de gevangenen ook Arolsen Archives
Email en telefoonnummer zullen niet openbaar worden gemaakt. Als er mensen zijn die met u in contact willen komen naar aanleiding van uw aanvulling dan kan het Verzetsmuseum u daarvan op de hoogte stellen.
U bepaalt zelf of u daarop in wilt gaan.